رادیو بازار

آپدیت لندن اتریوم اجرا شد

محمد رضا بوالحسنی

محمد رضا بوالحسنی

اطلاعیه وب سایت بنیاد اتریوم ، سه شبکه آزمایشی (تست نت) اتریوم که از هارد فورک لندن استفاده می کنند ، طی چند هفته آینده فعال خواهند شد. تیم بیکو ، توسعه دهنده ارشد اتریوم ، جمعه گذشته توضیح داد که “این ارتقا ابتدا در Ropsten ، در بلوک 10499401 ، که انتظار می رود در حدود 24 ژوئن 2021 (3 تیر 1400) اتفاق بیفتد ، به صورت مستقیم اجرا می شود.”

در سه شبکه آزمایشی اتریوم به زودی شاهد ارتقا لندن خواهیم بود که نشان می دهد پیشرفتی در زمینه پیاده سازی ویژگی های جدید حاصل شده است. اساساً ، هارد فورک لندن بروز رسانی است که به دنبال هارد فورک برلین انجام می شود که در آوریل 2021(اردیبهشت 1400) انجام شد.

هارد فورک لندن تعدادی از پیشنهادات قابل توجه بهبود شبکه اتریوم (EIP) را برای آماده سازی برای ارتقای سرنیتی(ETH 2.0) که برای سال 2022(1401) آماده می شود ، اجرا خواهد کرد. به ویژه دو EIP با هدف افزایش مدل دریافت کارمزد در بلاکچین اتریوم و اکوسیستم ماینینگ اتریوم انجام می شود. 

EIP-1559 اجرای بهبودی است که برای مقابله با کارمزد بلاکچین و توسط بنیانگذار اتریوم ویتالیک بوترین (Vitalik Buterin) معرفی شد. اریک کانر ، ریک دادلی ، متیو اسلیپر ، ایان نوردن و عبدالحمید بختا نیز در EIP-1559 مشارکت داشتند.

ایده EIP-1559 به مکانیزم قیمت گذاری کارمزد تراکنشهای شبکه توجه می کند و هزینه پایه ای را برای هر بلوک موجود در شبکه معرفی می کند. اساساً ، باقی مانده کارمزدها سوزانده می شود و مردم تصور می کنند که این امر باعث کاهش قابل توجهی در عرضه کلی اتریوم می شود.

EIP-3554 برای سهولت در بروزرسانی سرنیتی(ETH 2.0) ارائه شده است زیرا هدف آن صاف کردن بمب ساعتی دشواری است که سرعت استخراج اتریوم اثبات کار (PoW) را کند می کند. اساساً ، ماینرهای اتریوم چاره ای جز برخورد با سیستم اثبات سهام (PoS) نخواهند داشت. .

منبع: news.bitcoin.com

اشتراک گذاری:
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Email
Skype
Pinterest
Reddit

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *