رادیو بازار

Vr doge coin

محمد رضا بوالحسنی

محمد رضا بوالحسنی

تصور کنید دوج کوین از آسمان در حال باریدن و سگهای شیبا اینو در خانه شما در حال فرود آمدن هستند!
این چیزی است که میتوانید فردا تجربه کنید اگر در “جشن دنیای واقعیت افزوده و مجازی” که براساس یکی از بزرگترین میم کوین های صنعت رمزارز در حال برگزاری است شرکت کنید.یکشنبه این هفته رویداد “دیسکو میلیونی دوج” برگزار می‌شود. این رویداد در همکاری با پلتفرم توسعه بلاکچین Blockv صورت می‌گیرداگر تا اینجای کار به اندازه کافی قضیه عجیب نبود، یک چیز دیگر هم هست: این پروژه تقریبا دیوانه وار توسط کایل کمپر، برادر ناتنی جاستین ترودو نخست وزیر کانادا، صورت خواهد گرفت!دوج کوین ارز دیجیتالی است که اخیرا به شدت معروف شده است. در سال 2013 براساس یک میم سگ شیبا اینو، بعنوان یک جوک، بوجود آمد. اما در سال‌های اخیر ایلان ماسک، رئیس شرکت خودرو الکتریکی تسلا و یکی از ثروتمندترین افراد جهان، قیمت دوج کوین را با اشاره های خود در توییتر و ابراز علاقه خود به این سکه، به شدت افزایش داده است.
و هرچند هدف “پول درآوردن” در آغاز کار نبود، خریداران اخیر دوج کوین احتمالا چنین نظری ندارند. در سال گذشته این ارز دیجیتال با سقف بازاری حدود 31 میلیارد دلار، تبدیل به یکی از باارزش ترین سکه های بازار شده است. ارزش امروز آن 0.24 دلار بود که معادل رشد 10000% نسبت به سال قبل می‌باشد.
دوج کوین، طبق تیم توسعه دهنده حال حاضر آن، در تلاش برای یک ارز دیجیتال جدی هم هست: تیم مسئول دوج کوین به دیکریپت گفته بودند که در همکاری با ایلان ماسک برای رقابت با بیت کوین بوده اند.
امروزه دوج کوین را می‌توان از اکثر اکسچنج های ارز دیجیتال، مثل نوبیتکس، خرید، اما فردا این فرصت وجود دارد که بتوان آنرا رایگان بدست آورد: گری لاچنس، یکی از اولین سرمایه گذاران در دوج کوین و یکی از بنیانگذاران رویداد، فردی است که پشت این پخش رایگان یک میلیون دوج کوین می‌باشد.
وی در گفتگویی با دیکریپت گفت: “قدرت جامعه دوج فوق‌العاده است، ما درحال کار بر روی یک جشن جهانی برای صلح جهانی هستیم، و این تازه شروع ماجراست.”
این رویداد از ساعت 00:30 روز دوشنبه این هفته شروع و تا 21 سپتامبر (30 شهریور) ادامه خواهد داشت
.منبع: decrypt

اشتراک گذاری:
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Email
Skype
Pinterest
Reddit

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *