رادیو بازار

SEC

محمد رضا بوالحسنی

محمد رضا بوالحسنی

کمیسیون بورس اوراق بهادار (SEC) : آیا فعالیت های ریپل با قیمت توکن XRP ارتباط دارد یا خیر؟

با ارسال نامه دیگری به قاضی پرونده، سارا نتبورن، که در آن دفاعیه ای از تصمیم برای ارتباط با قانون گذاران خارجی ارائه شده، درگیری های اکتشافی ریپل با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده در حال داغ شدن است.

این آژانس ادعا می کند که برای رد بعضی از دفاعیات کلیدی شرکت ، به دنبال کسب اطلاعات از نهادهای خارج از کشور می باشد.

به خصوص ، در تلاش است متوجه این قضیه شود که آیا فعالیت های ریپل (Ripple) با قیمت توکن XRP ارتباط دارد یا خیر. به دست آوردن داده های معاملاتی روزانه از صرافی های خارجی، تنها راه برای تعیین این مسئله است. زیرا متهمان ادعا می کنند که آنها تنها منابع اطلاعات در مورد قیمت گذاری هستند:

“علاوه بر این ، درخواستها در پی یافتن شواهدی برای دفاعیه ای که Ripple مطرح کرده ، در حال افزایش است. از جمله این موارد ، دفاعیه ریپل است که ادعا میکند قیمت XRP را فعالیت ریپل تعیین نمی کند. D.E. 51 at ¶ 13، دفاعیه ای که قیمت معاملات روزانه XRP در پلتفرم های خارجی (که Ripple از آن استفاده کرده و طبق گفته Ripple تنها منابع این اطلاعات قیمت گذاری هستند)، بی چون و چرا به آن مربوط می شود.”

درخواست SEC به لحاظ قانونی الزام‌آور نیست

کمیسیون بورس اوراق بهادار ادعا می‌کند که به دنبال کسب اطلاعات از ۲۰ نهاد خارجی و وابستگان آن‌ها است.

در این بیانیه آمده است که نهاد های خارجی می توانند درخواست های یادداشت تفاهم (MOU) را رد کنند، اگر بر این باورند که “سنگین” یا “نامناسب” هستند.

وکلای Ripple در نامه خود ادعا کردند که بیش از 20 نهاد مورد هدف SEC، در انگلستان ، سنگاپور و ژاپن مستقر میباشند ، کشورهایی که قانون گذاران محلی تشخیص داده اند که XRP یک امنیت نیست.

منبع: u.today

اشتراک گذاری:
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Email
Skype
Pinterest
Reddit

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *