در ساعات اولیه 20 فوریه ، حجم معاملات Polkadot (DOT) با افزایش قابل توجهی روبرو شد که به پیشبرد پروتکل چند زنجیره ای به بالاترین قیمت همیشگی خود یعنی 42.28 دلار کمک کرد. 

داده های حاصل از بازارهای Cointelegraph و TradingView نشان می دهد که DOT ​​در تاریخ 19 فوریه قبل از تجربه شکست 44 درصدی با افت 29.36 دلاری روبرو شد که قیمت را به بالاترین قیمت 2021 رساند.

نمودار 4 ساعته DOT ​​/ USDT. منبع: TradingView

پیش از تخفیف ویژه های parachain آینده که در شبکه Polkadot امکان برقراری ارتباط با سایر شبکه های مستقر مانند Bitcoin و Ethereum را فراهم می کند ، در اکوسیستم Polkadot همچنان هیجان ایجاد می شود.

مکانیزم انتقال داده ها بین بلاکچین های مختلف “cross-chain message moving-lite” نامیده می شود و در حال حاضر در مرحله Rococo نقشه راه پروژه در حال نهایی شدن است.

پس از بررسی کامل کد ، زمان آن فرا می رسد که دولت Polkadot رأی دهد در مورد امکان عملکرد پاراچین از طریق یک زمان اجرا و پس از آن رای گیری برای شروع تخفیف ویژه اسلات برای افزودن پاراچین های مفید ارائه می شود.

گفتگوی رسانه های اجتماعی قبل از اوج افزایش یافت

داده های VORTECS from از Cointelegraph Markets Pro در 16 فوریه ، قبل از افزایش قیمت اخیر ، شروع به کشف چشم انداز صعودی DOT کرد.

امتیاز VORTECS، ، منحصر به Cointelegraph ، مقایسه الگوریتمی شرایط تاریخی و فعلی بازار است که از ترکیبی از نقاط داده شامل احساس بازار ، حجم معاملات ، تغییرات اخیر قیمت و فعالیت توییتر حاصل می شود.

Cointelegraph Markets Pro – امتیاز VORTECS green (سبز) در مقابل DOT

همانطور که در نمودار بالا مشاهده می شود ، نمره VORTECS for برای DOT در 16 فوریه ، بیش از 48 ساعت قبل از افزایش قیمت بعدی ، به اوج 81 رسید. همچنین داده ها افزایش 102 درصدی در تویت مربوط به DOT ​​را نشان می دهد که همزمان با افزایش قیمت است.

معرفی parachains کمک می کند تا Polkadot به هدف خود مبدل شود به یک پلت فرم اصلی برای قابلیت همکاری و انتقال بین زنجیره ای داده ها و همچنین کمک به هدف بلند مدت ایجاد یک وب کاملاً غیرمتمرکز و خصوصی که کنترل شود در اصل کاربران آن را هدایت می کنند