رادیو بازار

okex

محمد رضا بوالحسنی

محمد رضا بوالحسنی

صرافی OKEx، یکی از جدید ترین صرافی های موجوده که در مرکز توجه کمیسیون اوراق بهادار انتاریو ظاهر شد.در بیانیه ای که دیروز منتشر شد، این تنظیم کننده کانادایی مدعی است که Aux Cayes FinTech ، اپراتور صرافی مستقر در سیشل (Seychelle)، خدمات خود را در بزرگترین استان کانادا بدون شروع هیچ گونه بحث و تبادل نظر با این تنظیم کننده، ارائه کرده است.

کمیسیون اوراق بهادار انتاریو (OSC) می افزاید که به کاهش صرافی های ارزهای رمزنگاری تطبیق داده نشده، ادامه خواهد داد:

“کارکنان به اقدامات خود علیه پلتفرم های معاملاتی دارایی های رمزنگاری شده تطبیق داده نشده با قوانین، پایبند خواهند بود و با تنظیم کننده های بین المللی اوراق بهادار در ارتباط هستند تا اطلاعات را برای حمایت از اقدامات اجرایی تبادل کنند.”

همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، ناظر انتاریو همچنین در اواخر ماه جولای(اوایل مرداد)علیه پلتفرم معاملات آتی بیت کوین، Bybit، اقدام کرد.

در همان ماه، صرافی بایننس (Binance) فعالیت خود را در انتاریو به دلایل نامشخص متوقف کرد.

بزرگترین پلتفرم معاملات رمزنگاری جهان از نظر حجم معاملات، بایننس، نیز با بررسی شدید نظارتی در سراسر جهان روبرو است.

در 18 آگوست (27 مرداد)، بانک مرکزی هلند اعلام کرد که بایننس، که اخیراً رویکرد پیشگیرانه ای برای مقررات اتخاذ کرده است، در این کشور به طور غیرقانونی فعالیت می کند.

با وجود اینکه بایننس خود را در مرکز کنترل و بررسی قرار داد، صرافی های دیگر نیز مورد انتقاد تنظیم کنندگان سراسر جهان قرار می گیرند.

به عنوان مثال، صرافی OKEx در ماه مارس(اسفند) پس از اتخاذ چارچوب مقررات سختگیرانه تر، مجبور شد بازار ارزهای رمزنگاری شده کره جنوبی را ترک کند.

اشتراک گذاری:
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Email
Skype
Pinterest
Reddit

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *