رادیو بازار

Huobi

محمد رضا بوالحسنی

محمد رضا بوالحسنی

صرافی ارز رمزنگاری شده Huobi دیگر خدمات تجارت مشتقات ارز رمزنگاری شده را به شهروندان چین ، انگلیس و چندین کشور دیگر ارائه نمی دهد. این با توافق نامه به روز شده کاربر اثبات می شود.

Huobi احتمالاً اولین صرافی ارز رمزنگاری شده است که اولین قدم را در برابر معامله گران چینی بر می دارد تا بتوانند از طریق سیستم عامل خود تجارت کنند. این اتفاق فقط یک روز پس از آن رخ داد که ناظران کشور از سرکوب جدید استخراج بیت کوین از جمله فعالیت های تجاری خبر دادند.

Huobi یکی از معروف ترین بسترهای تجاری و سرمایه گذاران ارز رمزنگاری در آسیاست. با این حال ، به دنبال محدودیت های جدید چین ، گزارش شده است که صرافی کاربران چینی را از ورود قراردادها و گزینه ها در سیستم عامل خود منع کرده است.

اگرچه طبق این سند ، ساکنان چین هنوز هم می توانند ارزهای رمزنگاری شده را از طریق Huobi معامله کنند. بر اساس این گزارش ، اقدامات محدود کننده ای که Huobi فقط برای کاربرانی که مایل به باز کردن موقعیت در بازارهای مشتقات هستند ، انجام شده است.

آیا دیگران نیز جایگزین Huobi خواهند شد؟

خیلی زود است که بگوییم سایر سیستم عامل های رمز ارز از Huobi پیروی می کنند. اما منع استفاده کاربران از فضای آینده و گزینه ها قطعاً ضربه بزرگی است. از آنجا که بخش مشتقات بدون شک مقصد پردرآمد سرمایه گذاران نسبت به بازار بورس است.

در پنجاه و یکمین نشست کمیسیون مرکزی امور اقتصادی و مالی چین ، به ریاست مدیر سازمان لیو او ، مقامات در مورد استخراج رمزنگاری در این کشور بحث کردند و بیت کوین اختصاص دادند. این اولین بار بود که یک دولت سطح عالی یک کشور محدودیت شدید در استخراج ارزهای رمزپایه را پیشنهاد می کرد.

مایکل سایلور پس از توسعه توسط گاو نر و بیت کوین و مدیرعامل MicroStrategy ، به کل قسمت خوش بین بود. وی معتقد است که ممنوعیت چین در واقع می تواند چرخه گاو نر را برای مجموعه های رمزنگاری ایجاد کند. در توییت خود ، او تقریباً در همین زمینه نوشت:

“برخورد با معدنچیان در چین به طور بنیادی باعث کاهش رد پای کربن استخراج بیت کوین ، افزایش سودآوری سایر معدنچیان # بیت کوین ، کاهش آزار دهنده چین FUD ، پشتیبانی از پیشرفت در جهت اهداف ESG ما و افزایش ارزش BTC $ خواهد شد. ما باید خیلی خوش شانس باشیم … »

آخرین اقدام Huobi تاثیری بر بازار گسترده ارزهای رمزپایه نداشته است. با این حال ، ارزش تجمعی او به 1.5 تریلیون دلار کاهش یافت. و هنوز هم به دلیل مجموعه ای از رویدادهای منفی قبلی که بلافاصله پس از پیامدهای ایلان ماسک رخ داده بود ، همچنان متزلزل بود.

محدودیت های مقامات چینی

در ماه مه 2021 ، سه انجمن تحت بانک مرکزی کشور با صدور اطلاعیه مشترک شرکت ها را از حفظ مشاغل مرتبط با دارایی های دیجیتال منع کردند.

در همان ماه ، معاون نخست وزیر ایالتی جمهوری خلق چین لیو. وی اعلام کرد که مقامات قصد دارند در زمینه استخراج ارز رمزنگاری شده و تجارت بیت کوین اقدامی انجام دهند.

بعداً خبرگزاری شین هوا از چین از طلای دیجیتال و روش های استخراج آن انتقاد کرد.

بعداً ، رسانه های دولتی تصریح کردند که در صورت تمایل شهروندان به چنین ریسکی ، عملیات با ارزهای رمزپایه امکان پذیر است. در همان زمان ، تبلیغات “دارایی های سودآور” منوط به سخت گیری است.

به یاد بیاورید ، در 24 مه ، اعلام شد که استخر استخراج Huobi به دلیل ارائه خدمات به ساکنان PRC به حالت تعلیق درآمد

اشتراک گذاری:
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Email
Skype
Pinterest
Reddit

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *