رادیو بازار

Canopus.network

محمد رضا بوالحسنی

محمد رضا بوالحسنی

Canopus.network یک پروتکل غیر متمرکز ، شفاف و عمومی است که در اکوسیستم بهمن اجرا می شود. این بدون شک یک مزیت پلتفرم است ، زیرا گره های بهمن بسیار سبز ، اقتصادی و قابل راه اندازی برای مردم در سراسر جهان هستند. این پلتفرم در زمینه صدور رمز ، انباشت مصنوعی بین زنجیره ها ، قابلیت همکاری و سایر ویژگی های جالب میان زنجیره ای در حال توسعه تخصص دارد.

Canopus یک پروتکل کهکشانی باز است که اجازه می دهد دارایی ها و نقدینگی بین بلاکچین ها منتقل شود ، مبادلاتی را برای تخفیف ویژه های توکن زنجیره ای و همچنین معاملات بدون نسخه ارائه می دهد.

ما همچنین به ویژگی های Canopus اشاره می کنیم از جمله: برنامه های امن اتمام سریعتر طراحی بصری ؛ معاملات ارزان تر با توان عملیاتی بالاتر.

پروتکل غیرمتمرکز است ، که حاکی از مزایای اصلی پروژه است – دسترسی از راه دور برای کاربران و عدم کنترل توسط مقامات نظارتی. ویژگی مهم Canopus این است که برنامه های پروتکل با رعایت منافع کاربران است.

علاوه بر این ، Canopus به مشتریان اجازه می دهد تا با استفاده از بلاکچین Avalanche بودجه لازم برای پروژه های خود را بدون مجوز و یک محیط سازگار جمع کنند.

اشتراک گذاری:
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Email
Skype
Pinterest
Reddit

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *