رادیو بازار

brave

محمد رضا بوالحسنی

محمد رضا بوالحسنی

مرورگر Brave مدتهاست معتقد است که اگر کاربران وب در معرض تبلیغات قرار بگیرند، باید پاداش دریافت کنند. در حالی که از Brave استفاده می کنید، هر تبلیغی upکه مشتریان موافقت می کنند به تماشای آن، باید مقدار کمی رمزارز Basic Attention Token، توکن (BAT) ارز رمزنگاری شده بومی مرورگر Brave، دریافت کنید.

شما می توانید آن BAT را به ارائه دهندگان محتوائی که از آن لذت می برید مجدداً بازگردانید، یا به عنوان کاربر رمزنگاری، می توانید آن را با پول نقد یا دارایی های دیگر مبادله کنید. ادغام جدید هر دو را آسان تر می کند.

جمینی (Gemini)، صرافی رمزنگاری شده توسط کامرون و تایلر وینکلووس، امروز اعلام کرد که کاربران مرورگر Brave Rewards می توانند توکن های BAT را که بدست آورده اند مستقیما از طریق کیف پول کاربر جمینی به حساب خود در صرافی جمینی واریز کنند.

طبق اعلامیه امروز، می توانید حساب جمینی خود را پیوند دهید یا از صفحه Brave Rewards یک حساب جدید ایجاد کنید. موجودی BAT شما در حساب جمینی شما نشان داده می شود، درست مثل اینکه آن را از صرافی خریداری کرده اید. به این معنی که می توان آن را در آنجا معامله کرد. اما همچنان می توانید از آن BAT در مرورگر برای راهنمایی وب سایت ها در پلتفرم Brave استفاده کنید.

اشتراک گذاری:
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Email
Skype
Pinterest
Reddit

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *