رادیو بازار

کاردانو

محمد رضا بوالحسنی

محمد رضا بوالحسنی

ارز کاردانو سومین نسل از ارزهای دیجیتال است که کارایی مشابه با ارز اتریوم دارد و رقیب سرسخت اتریوم محسوب می‌شود. از اول سال (سال میلادی) کاردانو چه روندی را طی کرده است؟

با توجه به تحولات اخیر بازار کریپتوکارنسی، رمزارز کاردانو رشد چشمگیری داشته و از ابتدای سال (سال میلادی) تا الان، قیمت این ارز ۶۱۶ درصد رشد کرده است. کاردانو در روز ۱۷ فروردین درحالی که با ارزش بازار ۳۷/۸۰ میلیارد دلاری معامله می‌شد به قیمت ۱/۱۸ دلار رسید و امروز قیمت هر کاردانو به ۱/۲۱ دلار رسیده است. نمودار پایین نشان می‌دهد ارز کاردانو طی چند ماه گذشته با افزایش شدید قیمت همراه بوده است.  

  در حال حاضر، ارز دیجیتال کاردانو قیمت خود را بالاتر از سطح حمایتی ۱/۱۲۸ دلار حفظ کرده است و ممکن است افزایش قیمت در این سطح ادامه داشته باشد.

 استدلال

نوسانات ماه فوریه کاهش یافته و جای خود را به سطح سالم‌تری از معاملات داده است. طبق معاملات دیروز نوسانات این بازار کاهش یافته و احتمالا دارایی در منقطه تعادل خود خواهد ماند. همچنین شاخص MACD (مکدی) نشان دهنده روندی نزولی بعد از رشد قیمت قبلی است اما با این حال هنوز باعث فشار فروش در این ارز نشده است.

 نتیجه

معاملات بازار کاردانو نشان می‌دهد که این ارز از لحاظ قیمتی به سطح بالایی رسیده و توسط معامله‌گران حمایت می‌شود. به نظر می‌رسد فعلا نوسانات زیادی نداشته باشد و در سطح فعلی به معاملات خود ادامه دهد. کارشناسان عقیده دارند ارز کاردانو به دلیل رشد روزافزون و تیم کاری مجرب ارزی آینده‌دار است. کاردانو برای رشد با مقاومت قیمتی ۱/۲۸ و ۱/۳۴ مواجه است که اگر این مقاومت شکسته شود احتمالا قیمت کاردانو به ۱/۵ دلار نیز برسد.

اشتراک گذاری:
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Email
Skype
Pinterest
Reddit

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *