رادیو بازار

میم کوین

محمد رضا بوالحسنی

محمد رضا بوالحسنی

صفحه‌ توییتر رسمی صرافی کوکوین اعلام کرده‌ ممکنه که میم کوین های DOGE ،SHIB و ELON سقف های قیمتی جدیدی رو ثبت کنند. هفته آینده ممکنه برای این سه میم کوین سقف های رقمی جدیدی در راه باشد

همچنین، در کنار احساس مثبت در مورد رمزارزها، سکه های میم نیز بهترین عملکرد را از خود نشان داده اند. به ویژه DOGE ،SHIB و همچنین رمزارز ELON به دنبال خانواده سکه های مربوط به سگ. علاوه بر این، KuCoin برخی از عوامل مهم را که از رشد سکه های میم پشتیبانی می کند، ارائه کرد.

این بار، این صرافی تأکید کرد که رشد و عملکرد میم کوین ها با نحوه تأثیرگذاری اینفلوئنسر هایی مانند ایلان ماسک و سایر سرمایه گذاران با جوک ها، میم های اینترنتی و گاهی اوقات نوع تصاویر آنها در رسانه های اجتماعی ارتباط دارد.

علاوه بر این، یکی دیگر از عوامل کلیدی این است که چگونه آنها از نظر خرید با قیمت ارزان، وارد می شوند. با استناد به این گزارش، سکه های میم تقریباً 2.8 درصد از بازار رمزنگاری شده را اشغال می کنند، در حالی که بخش آن نیز دارای ارزشی در آستانه 38 میلیارد دلار است.

*رادیو بازار هیچ نقشی در این تحلیل ندارد و صرفا از صفحه رسمی کوکوین ترجمه شده است و هیچ پیشنهاد خرید و فروشی در کار نخواهد بود

اشتراک گذاری:
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Email
Skype
Pinterest
Reddit

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *