رادیو بازار

دانشگاه رومانی

محمد رضا بوالحسنی

محمد رضا بوالحسنی

دانشگاه رومانی قصد دارد پرداخت هزینه رمز را برای هزینه های پذیرش بپذیرد.
یک دانشگاه دولتی در شهر سیبیو در ترانسیلوانیا در رومانی گفته است که این امکان را به دانشجویان می دهد تا هزینه های پذیرش خود را در رمزنگاری پرداخت کنند.
طبق اطلاعیه روز چهارشنبه دانشگاه لوسيان بلاگا از این موسسه قصد دارد روشهای ، LBUS سیبیو یا پرداخت رمز را برای بیش از 11000 دانشجو از ماه ژوئیه پیاده سازی کند.
گفته میشود دانشجویان می توانند هزینه های EGLD استفاده از الروند پذیرش – شهریه تقریبا 1000 دلار در سال را برای دانشجویان – پرداخت کنند ، دانشگاه سپس آن را به لووی رومانیایی تبدیل می کند.
سورین رادو ، رئیس دانشگاه گفت: دانشگاه ما حامی جامعه و مشاغل محلی بوده و خواهد بود و تصمیم برای توسعه این مشارکت با الروند بخشی از این استراتژی است. الروند با شروع به عنوان پیشنهاد اولیه مبادله از سال 2019 در دفاتر خود Binance Launchpad
را در شهر ترانسیلوانیا با بیش از 400000 نفر تشکیل می دهد و تیم آن فارغ التحصیلان بسیاری از دانشگاه محلی است. این پروژه اعلام کرد که قصد از جمله LBUS دارد در آینده همکاری های دیگری با تحقیقات انجام دهد.
طبق قانونی که در ماه ژوئیه اجرا شد، ارائه دهندگان صرافی که خرید رمزنگاری با ارز فیات و بالعكس را کنترل می کنند ، اگر در رومانی کار می کنند ، اکنون باید مجاز باشند. بسیاری از کاربران رمزنگاری که دارایی های دیجیتالی در کشور را اداره می کنند ، لازم است از صرافی هایی استفاده کنند که نیازهای مشتری شما را بشناسند و با مقررات پولشویی
داخلی و خارجی مطابقت داشته باشند. الروند اخيرا تغییرات چشمگیری از جمله مبادله شبکه ERD رمز EGLD اصلی خود در سال گذشته با تبدیل EGLD را مشاهده کرده است.
در زمان انتشار ، قیمت دلار 231 است که در 24 ساعت گذشته بیش از 13 درصد افزایش یافته است.

اشتراک گذاری:
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Email
Skype
Pinterest
Reddit

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *