رادیو بازار

تحلیل ethereum- ATOM

محمد رضا بوالحسنی

محمد رضا بوالحسنی

بیت کوین طی 24 ساعت گذشته 3.16٪ از ارزش خود را از دست داد ، آلتکوین های زیادی مانند Ethereum ، ATOM و DASH روند نزولی را دنبال کردند. با ادامه لروند نزولی ، کاهش قیمت  بیشتر کوین ها باعث کاهش قیمت این کوین ها به سطح ماه مه خود می شود. با این حال ، نوسانات پایدار بازار می تواند منجر به اصلاح کوین ها در آینده شود. 

منبع: ETH / USD ، TradingView

اتر نتوانسته است سقوط 7 ژوئن را جبران کند ، از آن زمان زیر مقاومت 2625 دلار باقی مانده است. پس از 15 ژوئن 9.8٪ افت بیشتری داشت و در حال  رسیدن به نقطه مقاومت 2310 دلار بود که عالی نوسان نشان داد که حرکت محاسبه نشده ای بود از زمان کاهش فشار خرید در همان زمان ، شاخص مقاومت نسبی یا RSI زیر تعادل باقی مانده است. با کاهش خط بنفش تا مرز 37.4 ، احساسات نزولی زیادی احساس می شد و احتمالاً به سمت منطقه بیش از حد فروخته شده پیش خواهد رفت

کیهان [ATOM]

منبع: ATOM / USD ، TradingView

پس از افزایش 26 درصدی از 12 ژوئن ، ATOM مجدداً در 17 ژوئن بیش از 8 درصد سقوط کرد. علاوه بر این ، سقف بازار این کوین طی 24 ساعت گذشته 5.27٪ و حجم معاملات 22.61٪ کاهش یافت. 

ظهور خط نقطه ای Parabolic SAR در بالا نشان داد که روند نزولی حرکت قیمت  این کوین را شروع کرده است. تصادفی RSI برجسته شده است که ATOM منطقه اشباع خرید در 17 ژوئن ارسال شده است که یک کراس اوور بی تدبیر شده بود که به عنوان قیمت اصلاحی وارد شده بود. در زمان فشار ، این منطقه در منطقه بیش از حد فروخته شده بود و خط آبی نزولی در 44/16 بود. 

بعلاوه ، گروه بولینگر برای دارایی روند تقریباً موازی را نشان می دهد و به نوسانات مداوم اشاره می کند. نوسان 30 روزه Cosmos در زمان پرس 1.48 بود. 

و شرایط نامساعد می تواند صعود به سطح حمایت حمایتی را در پیش بگیرد

 

رادیو بازار هیچ دخالتی در این تحلیل نداد و روند خرید فروش خود را با تحلیل خود انجام دهید منبع این تحلیل سایت https://ambcrypto.com می باشد 

اشتراک گذاری:
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Email
Skype
Pinterest
Reddit

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *