رادیو بازار

وکلای ریپل شکایت کردند!!

محمد رضا بوالحسنی

محمد رضا بوالحسنی

وکلای شرکت ریپل دادخواستی مبنی بر رد شکایت علیه برد گارلینگ هاوس مطرح کرده اند

او لینک نامه ای که از طرف او ثبت شده را در توئیتر خود به اشتراک گذاشته و موضع خود و شرکت ریپل را در برابر اتهامات SEC مشخص کرده و گفت: “این خود گویای همه چیز است.” طبق این نامه به دلایل متعدد، بسیاری از ادعاهای SEC بر علیه گارلینگ هاوس محکوم به شکست است. در این نامه همچنین، قاضی دادگاه محلی آنالیسا تورس خطاب قرار گرفته است:
“در وهله اول، SEC نمی تواند واقعیت های اقتصادی تراکنش های متهمان را در XRP، بازار XRP و تجارت شرکت ریپل تشخیص دهد، هیچ یک از این سه مورد خصوصیات سنتی یک قرارداد سرمایه گذاری را ندارند.”
دادخواست رد شکایت که توسط کلری گاتلیب استین و همیلتون به ثبت رسیده است، به شکایت اصلاحی SEC نیز پرداخته و در عین حال جزئیات برخورد شخصی این نهاد نظارتی با گارلینگ هاوس به اتهام نقض قوانین اوراق بهادار را مطرح می کند.
“تلاش برای تحمیل اتهام شخصی به یک مدیر اجرایی همچون آقای گارلینگ هاوس به صرف اینکه کارش را انجام می دهد، در حالی که به طور منطقی می داند فعالیت هایش با قانون مطابقت دارد، مصداق سوء استفاده از اختیار دادستانی می باشد که سیگنال های خطرناکی را به سمت کارآفرینان ارسال کرده و باعث یاس در نوآوری می شود.”
گارلینگ هاوس بیش از 60 درصد هولدینگ XRP خود را به قیمت تقریبی 159 میلیون دلار در آن زمان فروخته و هنوز 200 میلیون توکن XRP برای او باقی مانده است. هولد 200 میلیون توکن XRP یک پوزیشن لانگ محسوب می شود و به همین دلیل بعضی از اعضاء جامعه فکر می کنند که فروش بخش عظیمی از هولیدنگ XRP توسط گارلینگ هاوس، شک برانگیز است.
در واقع، وکلای ریپل می گویند که اتهامات SEC درباره ی فروش توکن های XRP توسط گارلینگ هاوس «مبهم» است و هیچ اشاره ای به اینکه آیا این تراکنش ها در ایالات متحده انجام شده باشد، ندارند.
“واقعیت این است که بخش عمده ی فروش توکن های آقای گارلینگ هاوس در صرافی های خارجی انجام شده و آن تراکنش ها را نمی توان نقض قوانین بورس و اوراق بهادار فدرال آمریکا دانست.”
XRP در زمان نوشتن این تحلیل به قیمت 0.4660 دلار معامله می شود و از سقف 0.6338 دلار در ماه فوریه، افت کرده است.
مدیرعامل ریپل، برد گارلینگ هاوس، دادخواستی را علیه شکایت اصلاح شده ی کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) مطرح کرده و گفته است: «ادعاهای SEC بیش از حد قانونی است.»منبع:ambcrypto

اشتراک گذاری:
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Email
Skype
Pinterest
Reddit

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *